BAHÇELİ’DEN AKŞENER’E TARİHİ BİRLİK ÇAĞRISI

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ’DEN TARİHİ BİRLİK ÇAĞRISI GELDİ. BAHÇELİ, İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN AYASOFYA CAMİİ ZİYARETİNİN ARDINDAN,, “KENDİSİNİN EVE DÖNMESİ DAHA HAYIRLI OLACAKTIR” DEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’den tarihi birlik çağrısı geldi… Koronavirüs salgını ile dünyada dengelerin hızla değişmeye başladığı bu günlerde Türkiye’de önemli dönemeçlerden geçiyor. MHP lideri Devlet Bahçeli bu zor günlerde İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e tarihi bir çağrıda bulunarak, birlik mesajı verdi.

Bahçeli, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in  Ayasofya-i Kebir Camisi’ni ziyaret etmesinden sonra, çağrıda bulundu; “Sayın Akşener’in böyle gitmeyeceğini görüp derhal evine dönmesi doğru ve tutarlı bir davranış olacaktır.” dedi.

Basın mensuplarının yönelttiği,, “geçtiğimiz günlerde Akşener, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi’ne giderek namaz kıldı. Siz bu gelişmeleri nasıl yorumluyorsunuz?” sorusu üzerine Bahçeli, “MERAL HANIM’IN KENDİSİ ADINA HAYIRLI BİR GELİŞMEDİR. SAYIN AKŞENER’İN BÖYLE GİTMEYECEĞİNİ, BÖYLE İTTİFAK OLMAYACAĞINI, OLSA BİLE BİR AYAĞININ ÇUKURA DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRÜP DERHAL VE ÇOK KISA SÜRE İÇİNDE EVİNE DÖNMESİ DOĞRU VE TUTARLI BİR DAVRANIŞ OLACAKTIR. EVİNDE RAHATI VE HUZURU BULACAKTIR. İKBAL İLE İDBAR ARASINDA SIKIŞIP KALMAK YERİNE, KALDI Kİ ZİLLETE DÜŞMEKTENSE EVDE OLMAK İSABETLİ BİR TERCİHTİR.” ifadelerini kullandı.