Değişim Dinamikleri’nin 30. yıla özel, geleneksel iftar programı gerçekleşti

Değişim Dinamikleri

Türkiye’nin öncü yönetim, eğitim ve insan kaynakları danışmanlığı kuruluşlardan biri olan DD Değişim Dinamikleri Yönetim Merkezi’nin kurulduğu günden bu yana geleneksel olarak düzenlediği iftar programı, bu yıl 30. Yıl özel temasıyla seçkin konukları bir araya getirdi.

Program 12 Nisan 2023 tarihinde Deniz Köşk Toplantı ve Davet Salonu’nda gerçekleşti. DD iftar programı, klasik iftar programlarından farklı olarak gerek uzmanların sunumları gerekse gündeme dair konuşmalar ile verimli bir iş ve sohbet toplantısına dönüştü. DD Genel Müdürü Ahmet Nedim ERDEMİR açılış konuşmasında aşağıdaki konulara değindi;


“Türkiye gibi gelişmekte olan ve gerek ekonomik gerekse de siyasi olarak dalgalı bir
ülkede sürekli enflasyon içeren bir ortamda hizmet satışı yapan bir kurumun nesil geçişini
de önemli ölçüde tamamlayıp 30 yılı devirmesi gerçekten önemli bir konu…
2020 yılından bu yana şiddetini artıran değişim rüzgarları kurumlarımızı zorlamaya, proaktif olanları ve fırsatları görenleri öne çıkarmaya, reaktif olanları ve yanlış zamanda
yelken açanları ise girdabın dibine itmeye devam ediyor. Bilgiye erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı, artık birçok yüksek lisans öğrencisinden güzel tez yazabilen yapay zekâ araçları bulunuyor. Gerek Türkiye gerekse de özel sektör olarak bu değişim trenini kesinlikle kaçırmamamız gerekiyor. Biz tam yakaladık derken elin adamı çığır açan yeniliklerle gelmeye devam ediyor ve yine arayı açıyor.

Çokçalışmak – didinip durmak ile doğru çalışmayı ayırt etmeli stratejik ve doğru alanda üst
düzeyde gayret ile çalışma motivasyonuna sahip olmalıyız.” Son olarak konuşmasında, DD ekibinde yer almış tüm çalışanlara, iş birliği yapılan tüm uzman danışmanlarına, çözüm ortaklarına ve güven ile gelişimlerine katkı sağlayan ve tecrübe kazanmalarına vesile olan tüm müşterilere teşekkürlerini dile getirdi.