Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Güncelleme Tarihi: 10.08.2020

EKOTÜRK YAYINCILIK A.Ş. (“Ekotürk”) www.ekoturk.com ’ a (bundan sonra “Web Sitesi” olarak ifade edilecektir.) vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğini korumak amacıyla aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

  • Web Sitemiz’ de yapılan işlemler ve bilgi güncelleme amaçlı girilmiş olan bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Kullanıcılarımızın bizimle paylaştığı bilgiler paylaşılmayacak şekilde kısıtlanmıştır. Ekotürk sözkonusu bilgileri Kullanıcıların onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.
  • Ekotürk bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. Ekotürk’ ün tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri Kullanıcı bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, Ekotürk bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.
  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız ’da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz’den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Ekotürk sorumlu değildir.
  • Ekotürk, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Ekotürk ’nın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
  • Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla Ekotürk sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır.
  • EKOTÜRK YAYINCILIK A.Ş.