Yayın Akışı

    EKOTÜRK 04 TEMMUZ 2022-12 TEMMUZ 2022          
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı  
  04/Jul/22 05/Jul/22 06/Jul/22 07/Jul/22 08/Jul/22 09/Jul/22 10/Jul/22 11/Jul/22 12/Jul/22  
7:00 SABAH EKRANI
SAMİ ALTINKAYA
(C)
SABAH EKRANI
SAMİ ALTINKAYA
(C)
SABAH EKRANI
SAMİ ALTINKAYA
(C)
SABAH EKRANI
SAMİ ALTINKAYA
(C)
SABAH EKRANI
SAMİ ALTINKAYA
(C)
BİR SANİYE BİR ÖMÜR
(T)
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
ASLI TANDOĞAN
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
TOPRAK SERGEN
BAYRAM ÖZEL
CENK AKYOLDAŞ
FATİH BÖREKÇİ
7:00
7:05 7:05
7:10 7:10
7:15 7:15
7:20 7:20
7:25 7:25
7:30 YAŞANABİLİR DÜNYA
SİBEL TOPALOĞLU
7:30
7:35 7:35
7:40 7:40
7:45 7:45
7:50 7:50
7:55 7:55
8:00 STÜDYO ŞANGHAY
SAMİ ALTINKAYA
(C)

YÜKSELEN ASYA
SAMİ ALTINKAYA
(C)
CESUR ADIMLAR
MERT AYDINER
(T)
GÜNDEM ÖZEL
PERİHAN TANTUĞ
TÜRKER BAŞ
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
ASLI TANDOĞAN
GÜNDEM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
METE VARDAR
8:00
8:05 8:05
8:10 8:10
8:15 8:15
8:20 8:20
8:25 8:25
8:30 BEKLENTİ RAPORU
SAMİ ALTINKAYA
(C)
BEKLENTİ RAPORU
SAMİ ALTINKAYA
(C)
BEKLENTİ RAPORU
SAMİ ALTINKAYA
(C)
BEKLENTİ RAPORU
SAMİ ALTINKAYA
(C)
BEKLENTİ RAPORU
SAMİ ALTINKAYA
(C)
8:30
8:35 8:35
8:40 8:40
8:45 8:45
8:50 8:50
8:55 8:55
9:00 PİYASA ANALİZ
CENK AKYOLDAŞ
(C)
PİYASA ANALİZ
CENK AKYOLDAŞ
(C)
PİYASA ANALİZ
CENK AKYOLDAŞ
(C)
PİYASA ANALİZ
CENK AKYOLDAŞ
(C)
PİYASA ANALİZ
CENK AKYOLDAŞ
(C)
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
9:00
9:05 9:05
9:10 9:10
9:15 9:15
9:20 9:20
9:25 9:25
9:30 9:30
9:35 9:35
9:40 9:40
9:45 9:45
9:50 İLK SEANS
PERİHAN TANTUĞ
(C)
İLK SEANS
PERİHAN TANTUĞ
(C)
İLK SEANS
PERİHAN TANTUĞ
(C)
İLK SEANS
PERİHAN TANTUĞ
(C)
İLK SEANS
PERİHAN TANTUĞ
(C)
9:50
9:55 9:55
10:00 KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
UĞUR ATİK
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
ELİF SANCHEZ
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
BLANC NOIR
KÜLTÜR SANAT EKRANI
UĞUR ATİK
RAMİ RAGIP NARİN
10:00
10:05 10:05
10:10 10:10
10:15 10:15
10:20 10:20
10:25 10:25
10:30 BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
BELGESEL
MİMARİ AŞK
BELGESEL
DA VİNCİ ŞİFRESİ
10:30
10:35 10:35
10:40 10:40
10:45 10:45
10:50 10:50
10:55 10:55
11:00 EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(C)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(C)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(C)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(C)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(C)
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
TOPRAK SERGEN
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
ASLI TANDOĞAN
11:00
11:05 11:05
11:10 11:10
11:15 11:15
11:20 11:20
11:25 11:25
11:30 YAPILSAL PARİTE
KIVANÇ İLHAN
(C)
SANAYİ TİCARET
HARİKA ERTUNÇ
(C)
YÖNETİM KATI
MELİS KOBAL
(C)
YATIRIMCI SORUYOR
CENK AKYOLDAŞ
(C)
FİNTECH DÜNYASI
ERENCAN UMUT
(C)
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
11:30
11:35 11:35
11:40 11:40
11:45 11:45
11:50 11:50
11:55 11:55
12:00 GÜN ORTASI
HARİKA ERTUNÇ
(C)
GÜN ORTASI
HARİKA ERTUNÇ
(C)
GÜN ORTASI
HARİKA ERTUNÇ
(C)
GÜN ORTASI
HARİKA ERTUNÇ
(C)
GÜN ORTASI
HARİKA ERTUNÇ
(C)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
BÜLENT ORTAÇGİL
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
SAFFET EMRE TONGUÇ
SERDA BÜYÜKKOYUNCU
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ARZU KAPROL
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ZUHAL ÖN – LÖSEV
12:00
12:05 12:05
12:10 12:10
12:15 12:15
12:20 12:20
12:25 12:25
12:30 GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ZUHAL ÖN – LÖSEV
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
TAMER KARADAĞLI
12:30
12:35 12:35
12:40 12:40
12:45 12:45
12:50 12:50
12:55 12:55
13:00 BORSA TEKNİK
PERİHAN TANTUĞ
AHMET MERGEN
(C)
BORSA TEKNİK
PERİHAN TANTUĞ
SELÇUK GÖNENÇLER
(C)
BORSA TEKNİK
PERİHAN TANTUĞ
AHMET MERGEN
(C)
BORSA TEKNİK
PERİHAN TANTUĞ
(C)
SAKLI İSTANBUL BELGESELİ
EDA ÖZDEMİR
CEM AKOĞUL
BAYRAM ÖZEL
TUBA AŞICI
DARÜŞŞAFAKA
BAYRAM ÖZEL
ALARA AKGÜN
DARÜLACEZE
13:00
13:05 13:05
13:10 13:10
13:15 13:15
13:20 13:20
13:25 13:25
13:30 DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
YASMİN SCHMİDT
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
FERAMUS PİS OYUNU
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
CELAL KINOĞLU
BELGESEL
GÜNEŞİN KRALLIĞI NEMRUT
13:30
13:35 13:35
13:40 13:40
13:45 13:45
13:50 13:50
13:55 13:55
14:00 PARATONER
ERENCAN UMUT
(C)
PARATONER
ERENCAN UMUT
(C)
PARATONER
ERENCAN UMUT
(C)
PARATONER
ERENCAN UMUT
(C)
SANAYİ TİCARET
HARİKA ERTUNÇ
(T)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SÜLEYMAN DİLSİZ
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
HAKAN PEKER
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SEDA ÜREN
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
ONUR METE
14:00
14:05 14:05
14:10 14:10
14:15 14:15
14:20 14:20
14:25 14:25
14:30 LOJİSTİK DÜNYASI
AYŞEGÜL KETENCİ
(T)
14:30
14:35 14:35
14:40 14:40
14:45 14:45
14:50 14:50
14:55 14:55
15:00 YATIRIM DÜNYASI
ERENCAN UMUT
(C)
ARAŞTIRMA MASASI
CENK AKYOLDAŞ
ERENCAN UMUT
(C)
YAŞANABİLİR DÜNYA
SİBEL TOPALOĞLU
ARAŞTIRMA MASASI
ERENCAN UMUT
(C)
SPOR EKONOMİSİ
YALÇIN YAŞAR
(T)
VOA TEK
BELGESEL
1.-2. BÖLÜM
VOA TEK
BELGESEL
3.-4. BÖLÜM
VOA TEK
BELGESEL
5.-6. BÖLÜM
İSTANBUL BELGESELİ
SİNAN GENİM
15:00
15:05 15:05
15:10 15:10
15:15 15:15
15:20 15:20
15:25 15:25
15:30 DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(C)
LOJİSTİK DÜNYASI
AYŞEGÜL KETENCİ
(C)
SPOR EKONOMİSİ
YALÇIN YAŞAR
(C)
AKADEMİ
DR.CANAN TERCAN
(C)
YAŞANABİLİR DÜNYA
SİBEL TOPALOĞLU
(T)
15:30
15:35 15:35
15:40 15:40
15:45 15:45
15:50 15:50
15:55 15:55
16:00 KÜRESEL BAKIŞ
EDA ÖZDEMİR
(C)
KÜRESEL BAKIŞ
EDA ÖZDEMİR
(C)
KÜRESEL BAKIŞ
EDA ÖZDEMİR
(C)
KÜRESEL BAKIŞ
EDA ÖZDEMİR
(C)
AKADEMİ
DR.CANAN TERCAN
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
UĞUR ATİK
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
ELİF SANCHEZ
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
BLANC NOIR
KÜLTÜR SANAT EKRANI
UĞUR ATİK
RAMİ RAGIP NARİN
16:00
16:05 16:05
16:10 16:10
16:15 16:15
16:20 16:20
16:25 16:25
16:30 GÜN SONU
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
(C)
GÜN SONU
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
(C)
GÜN SONU
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
(C)
GÜN SONU
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
(C)
YÖNETİM KATI
MELİS KOBAL
(T)
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
BELGESEL
GÜNEŞİN KRALLIĞI NEMRUT
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
16:30
16:35 16:35
16:40 16:40
16:45 16:45
16:50 16:50
16:55 16:55
17:00 CESUR ADIMLAR
MERT AYDINER
(T)
BELGESEL
MİMARİ AŞK
BELGESEL
DA VİNCİ ŞİFRESİ
GÜNDEM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
METE VARDAR
GÜNDEM ÖZEL
PERİHAN TANTUĞ
TÜRKER BAŞ
17:00
17:05 17:05
17:10 17:10
17:15 17:15
17:20 17:20
17:25 17:25
17:30 17:30
17:35 STÜDYO LONDRA
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
MUHAMMED DEMİR
(C)
STÜDYO AMSTERDAM
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
VEYİS GÜNGÖR
(C)
STÜDYO HAMBURG
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
YAŞAR AYDIN
(C)
STÜDYO AMSTERDAM
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
ZAFER ERGEZEN
(C)
17:35
17:40 17:40
17:45 17:45
17:50 17:50
17:55 17:55
18:00 ANA HABER BÜLTENİ
ALİ ÇAĞATAY
(C)
ANA HABER BÜLTENİ
ALİ ÇAĞATAY
(C)
ANA HABER BÜLTENİ
ALİ ÇAĞATAY
(C)
ANA HABER BÜLTENİ
ALİ ÇAĞATAY
(C)
BİR SANİYE BİR ÖMÜR
(T)
GÜNDEM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
METE VARDAR
GÜNDEM ÖZEL
PERİHAN TANTUĞ
TÜRKER BAŞ
BAYRAM ÖZEL
CENK AKYOLDAŞ
FATİH BÖREKÇİ
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
ASLI TANDOĞAN
18:00
18:05 18:05
18:10 18:10
18:15 18:15
18:20 18:20
18:25 18:25
18:30 GELECEK İÇİN EĞİTİM
KORAY VAROL
(T)
18:30
18:35 18:35
18:40 18:40
18:45 18:45
18:50 18:50
18:55 18:55
  Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı  
  04/Jul/22 05/Jul/22 06/Jul/22 07/Jul/22 08/Jul/22 09/Jul/22 10/Jul/22 11/Jul/22 12/Jul/22  
19:00 STÜDYO NEW YORK
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
(C)

STÜDYO BRÜKSEL
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
HALUK NURAY
(C)
STÜDYO LONDRA
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
MUHAMMED DEMİR
(C)
STÜDYO ZÜRİH
ÖZLEM KARAKULLUKÇU
TAHSİN AYGÜN
(C)
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
19:00
19:05 19:05
19:10 19:10
19:15 19:15
19:20 19:20
19:25 19:25
19:30 SON SEANS
ALİ ÇAĞATAY
DÜNDAR DEMİRÖZ
(C)
SON SEANS
ALİ ÇAĞATAY
(C)
SON SEANS
ALİ ÇAĞATAY
(C)
SON SEANS
ALİ ÇAĞATAY
DÜNDAR DEMİRÖZ
(C)
19:30
19:35 19:35
19:40 19:40
19:45 19:45
19:50 19:50
19:55 19:55
20:00 AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SÜLEYMAN DİLSİZ
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
HAKAN PEKER
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SEDA ÜREN
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
ONUR METE
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
NİL KARATAŞ
20:00
20:05 20:05
20:10 20:10
20:15 20:15
20:20 20:20
20:25 20:25
20:30 AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(C)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(C)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(C)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(C)
20:30
20:35 20:35
20:40 20:40
20:45 20:45
20:50 20:50
20:55 20:55
21:00 SOYUT ŞEYLER EKONOMİSİ
SELİM TUNCER
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ARZU KAPROL
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
ASLI TANDOĞAN
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
TOPRAK SERGEN
GÜNDEM ÖZEL
PERİHAN TANTUĞ
TÜRKER BAŞ
21:00
21:05 21:05
21:10 21:10
21:15 21:15
21:20 21:20
21:25 21:25
21:30 BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
SELÇUK GÖNENÇLER
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
(T)
21:30
21:35 21:35
21:40 21:40
21:45 21:45
21:50 21:50
21:55 21:55
22:00 SAAT FARKI
FEYZA GÜMÜŞLÜOĞLU
(T)
BELGESEL
GÜNEŞİN KRALLIĞI NEMRUT
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
TOPRAK SERGEN
SAKLI İSTANBUL BELGESELİ
EDA ÖZDEMİR
CEM AKOĞUL
BELGESEL
GÜNEŞİN KRALLIĞI NEMRUT
22:00
22:05 22:05
22:10 22:10
22:15 22:15
22:20 22:20
22:25 22:25
22:30 STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA 6.GÜN STÜDYO VOA
(C)
STÜDYO VOA
(C)
22:30
22:35 22:35
22:40 22:40
22:45 22:45
22:50 22:50
22:55 22:55
23:00 YAPISAL PARİTE
KIVANÇ İLHAN
(T)
SANAYİ TİCARET
AHU ORAKÇI
(T)
BİR SANİYE BİR ÖMÜR
(T)
AKADEMİ
DR.CANAN TERCAN
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
(T)
VOA TEK
BELGESEL
5. BÖLÜM
VOA TEK
BELGESEL
6. BÖLÜM
VOA TEK
BELGESEL
5.-6. BÖLÜM
İSTANBUL BELGESELİ
SİNAN GENİM
23:00
23:05 23:05
23:10 23:10
23:15 23:15
23:20 23:20
23:25 23:25
23:30 DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(T)
LOJİSTİK DÜNYASI
AYŞEGÜL KETENCİ
(T)
GELECEK İÇİN EĞİTİM
KORAY VAROL
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
(T)
YAŞANABİLİR DÜNYA
SİBEL TOPALOĞLU
BAYRAM ÖZEL
TUBA AŞICI
DARÜŞŞAFAKA
BAYRAM ÖZEL
ALARA AKGÜN
DARÜLACEZE
23:30
23:35 23:35
23:40 23:40
23:45 23:45
23:50 23:50
23:55 23:55
0:00 GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
(T)
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
EMRE DORMAN
MUHAKEME
FATİH ERGENEKON
CANER TASLAMAN
0:00
0:10 0:10
0:15 0:15
0:20 0:20
0:25 0:25
0:30 0:30
0:35 0:35
0:40 0:40
0:45 0:45
0:50 0:50
0:55 0:55
1:00 AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(T)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(T)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(T)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
(T)
YAPILSAL PARİTE
KIVANÇ İLHAN
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
UĞUR ATİK
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
ELİF SANCHEZ
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
BLANC NOIR
KÜLTÜR SANAT EKRANI
UĞUR ATİK
RAMİ RAGIP NARİN
1:00
1:05 1:05
1:10 1:10
1:15 1:15
1:20 1:20
1:25 1:25
1:30 DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(T)
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
GÜNDEM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
METE VARDAR
GÜNDEM ÖZEL
PERİHAN TANTUĞ
TÜRKER BAŞ
1:30
1:35 1:35
1:40 1:40
1:45 1:45
1:50 1:50
1:55 1:55
2:00 BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
SELÇUK GÖNENÇLER
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
(T)
SANAYİ TİCARET
AHU ORAKÇI
(T)
BELGESEL
MİMARİ AŞK
BELGESEL
DA VİNCİ ŞİFRESİ
2:00
2:05 2:05
2:10 2:10
2:15 2:15
2:20 2:20
2:25 2:25
2:30 LOJİSTİK DÜNYASI
AYŞEGÜL KETENCİ
(T)
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
2:30
2:35 2:35
2:40 2:40
2:45 2:45
2:50 2:50
2:55 2:55
3:00 YAPISAL PARİTE
KIVANÇ İLHAN
(T)
360° DİYABET
NESLİHAN SİPAHİ
(T)
YÖNETİM KATI
MELİS KOBAL
(T)
DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(T)
SPOR EKONOMİSİ
YALÇIN YAŞAR
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
BÜLENT ORTAÇGİL
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
SAFFET EMRE TONGUÇ
SERDA BÜYÜKKOYUNCU
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ARZU KAPROL
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ZUHAL ÖN – LÖSEV
3:00
3:05 3:05
3:10 3:10
3:15 3:15
3:20 3:20
3:25 3:25
3:30 EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(T)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(T)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(T)
EMTİA PİYASASI
CENK AKYOLDAŞ
(T)
GELECEK İÇİN EĞİTİM
KORAY VAROL
(T)
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
ZUHAL ÖN – LÖSEV
GÜN ORTASI
AHU ORAKÇIOĞLU
TAMER KARADAĞLI
3:30
3:35 3:35
3:40 3:40
3:45 3:45
3:50 3:50
3:55 3:55
4:00 DİJİTAL FİNANS
İSKENDER ADA
(T)
SANAYİ TİCARET
AHU ORAKÇIOĞLU
(T)
SPOR EKONOMİSİ
YALÇIN YAŞAR
(T)
AKADEMİ
DR.CANAN TERCAN
(T)
AKADEMİ
DR.CANAN TERCAN
(T)
SAKLI İSTANBUL BELGESELİ
EDA ÖZDEMİR
CEM AKOĞUL
BELGESEL
İSTANBUL
SİNAN GENİM
1. BLM
BELGESEL
İSTANBUL
SİNAN GENİM
2. BLM
4:00
4:05 4:05
4:10 4:10
4:15 4:15
4:20 4:20
4:25 4:25
4:30 BİR SANİYE BİR ÖMÜR
(T)
LOJİSTİK DÜNYASI
AYŞEGÜL KETENCİ
(T)
YAPISAL PARİTE
KIVANÇ İLHAN
(T)
SPOR EKONOMİSİ
YALÇIN YAŞAR
(T)
YÖNETİM KATI
MELİS KOBAL
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
YASMİN SCHMİDT
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
FERAMUS PİS OYUNU
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
CELAL KINOĞLU
KÜLTÜR SANAT EKRANI
NEVRA TAŞLIDAN
YASMİN SCHMİDT
4:30
4:35 4:35
4:40 4:40
4:45 4:45
4:50 4:50
4:55 4:55
5:00 BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
SELÇUK GÖNENÇLER
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
AHMET MERGEN
(T)
BORSA TEKNİK
ERENCAN UMUT
(T)
SOYUT ŞEYLER EKONOMİSİ
SELİM TUNCER
(T)
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SÜLEYMAN DİLSİZ
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
HAKAN PEKER
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
SEDA ÜREN
AÇIK SORULAR
ÖYKÜ CENGİZ
ONUR METE
5:00
5:05 5:05
5:10 5:10
5:15 5:15
5:20 5:20
5:25 5:25
5:30 5:30
5:35 5:35
5:40 5:40
5:45 5:45
5:50 5:50
5:55 5:55
6:00 KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
(T)
GELECEK İÇİN EĞİTİM
KORAY VAROL
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
(T)
GELECEK İÇİN EĞİTİM
KORAY VAROL
(T)
KÜLTÜR SANAT EKRANI
ECEM KOÇ
(T)
BAYRAM ÖZEL
İSTANBUL
HALDUN HÜREL
SAKLI İSTANBUL BELGESELİ
EDA ÖZDEMİR
CEM AKOĞUL
BAYRAM ÖZEL
HARİKA ERTUNÇ
AYŞEGÜL DİNÇKÖK
BAYRAM ÖZEL
ALİ ÇAĞATAY
BENNU YILDIRIMLAR
6:00
6:05 6:05
6:10 6:10
6:15 6:15
6:20 6:20
6:25 6:25
6:30 STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA 6.GÜN
(T)
STÜDYO VOA 6.GÜN
(T)
STÜDYO VOA
(T)
STÜDYO VOA
(T)
6:30
6:35 6:35
6:40 6:40
6:45 6:45
6:50 6:50
6:55 6:55